درباره ما

به موسسه مشاهیر دانش خوش آمدید

مؤسسه آموزش عالی «مشاهیرِ دانش» در راستای تحوّل آموزشِ رشته حقوق در ایرانِ اسلامی و نیز با عنایت به لزوم برقراری عدالت آموزشی، در سال ۱۳۹۹ تأسیس و آغاز به‌کار کرد. در همان بدو تأسیس، با استقبال گرم و پرشورِ دانشجویان رشته حقوق و داوطلبین آزمون‌های مختلف حقوقی روبرو شد. امری که حاکی از نیاز مبرم جامعه حقوقی کشور به تحوّل در شیوه آموزش و سبکی کارآمدتر در این عرصه است. حال با استعانت از خداوند منّان، از تمامی دانشجویان و داوطلبین محترم آزمون‌های حقوقی دعوت به‌عمل می‌آید تا با شرکت در دوره‌های مختلف مؤسسه «مشاهیرِ دانش» در ترویج اهداف بنیادین این مؤسسه، سهیم باشند.

حضور بهترین اساتید حقوق کشور

بهره گیری از اساتید مجرب، دانش‌ور و صاحب سبک که با نحوه ی تدریس مختص به خود باعث تحول در شیوه‌ی آموزش حقوق شده‌اند. تبحر اساتید در آموزش ها تمامی نیاز شرکت‌کنندگان به هرسطح از دانش حقوقی را برآورده می‌سازند. اساتید با ارائه آموزش‌هایی درخور شأن و منزلت شرکت‌کنندگان و جامعه حقوقی، از ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین مطالب را تحت پوشش قرار می‌دهند.

financial-services

ارائه خدمات آموزشی اقتصادی

ارائه خدمات آموزشی متناسب با توان مالی همه اقشار جامعه؛ به‌نحوی که در سال نخست تأسیس، دوره‌هایی با مبالغ اندک و حتّی رایگان برگزار و در اختیار داوطلبین ارجمند قرار گرفت. هدف ما «توسعهء عدالت آموزشی» است، به‌گونه‌ای که هیچ‌یک از فرزندان این مرز و بوم به‌علّتِ دوری از مرکز و دشواری‌های معیشتی از آموزش‌های مطلوب و شایسته محروم نمانند.

کامل ترین دوره های آموزشی

شرکت در این دوره‌ها شما را بی‌نیاز از هر منبع آموزشی دیگری می‌کند، هر دوره شامل سه بخش «آموزش صفر تا صد تمامی دروس» ، «ارائه کامل قوانین خاص مورد نیاز آزمون‌های حقوقی» و «دوره‌های نکته و تست» می‌باشد. آزمون‌های آزمایشی شبیه‌سازی شده با آزمون اصلی به همراه پاسخنامه تحلیلی برگزار می‌شود.تمامی محتوای مورد نیاز آزمون‌های مختلف حقوقی پوشش داده می‌شود.