درباره مشاهیر دانش

پیشینه مشاهیر

امروز «مشاهیر» چنان بنایی چشم‌نواز، برافراشته و درخشان است؛ حکایت این عمارت، حکایت عشق است.

سنگ این بنا را دو معلّم نهادند و تا رسیدن به «مشاهیر» راهی دراز را طی کردند. دو معلّم که هر دو سرشار از عشق به آموزش و تعامل با دانشجویان بودند. ابتدا، هرکدام به مسیری رفتند. یکی همکاری با مؤسسات آموزشی را آغاز کرد و سعی کرد در چارچوب جریان رایج آموزشی هدف خود را دنبال کند و دیگری به دنبال ایده‌آلی بود که در جریان رایج آموزشی کشور، نمونه‌ای از آن را نمی‌یافت. از همین روی، به‌صورت مستقلّ، مشغول به آموزش دانشجویان حقوق شد.

این درک بن‌بست‌های موجود و ضرورت رسیدن به هدف والای آموزشی بود که شد سنگ بنای مشاهیر. ما مشاهیر را بی‌چشم‌داشت به نتایج و تنها در پی عشق سرشارمان بنا نهادیم تا آنچه را که از کاستی و نقصان در روال رایج آموزش‌های حقوقی می‌دیدیم، جبران کنیم و نردبانی بسازیم که ما را به آسمان مطلوبمان نزدیک‌تر کند. خرسندیم که در مدت زمانی کوتاه، دستاوردهای مشاهیر گواه بر صداقت و عشق ما شد.

چرا مشاهیر؟

مشاهیر یک آکادمی عالی آموزشی است که به افرادی که در رشته حقوق تحصیل می‌کنند، خدمت‌رسانی می‌کند. رسالت ما تربیت حقوقدانانی با سطح بالایی از دانش و مهارت‌های سطح جامعه به سبکی مبتکرانه، کارآمد و متفاوت از سایر روش‌های مرسوم در کشور می‌باشد.

از جمله اهداف بنیادین ما «توسعه‌ی عدالت آموزشی» است. هیچ‌یک از فرزندان این مرزوبوم نباید به علتِ دوری از مرکز، از آموزش‌های مطلوب و شایسته محروم بمانند. بدین منظور اقدام به برگزاری دوره‌هایی متفاوت با مزایای ذیل نموده‌ایم:

برگزاری دوره‌های برخط (آنلاین) که داوطلبین محترم را از دشواری‌های حضور، آسوده‌خاطر می‌سازد.
امکان برقراری ارتباط و انجام پرسش‌وپاسخ میان دانشجویان و استادِ دوره؛ به‌نحوی‌که مزایای کلاس‌های حضوری نیز در برگزاری مَجازی ایجاد می‌گردد.
امکان مشاهده فایل‌های کلاس‌ها، به‌صورت آفلاین (در نرم‌افزار اختصاصی) پس از برگزاری هر جلسه. به‌گونه‌ای که عدم حضور در کلاس، هیچ داوطلبی را از آموزش‌ها محروم نگردانَد.
ارائه دوره‌های مختلف آموزشی با شهریه‌های متناسب با سطح درآمدی همه اقشار جامعه. به‌گونه‌ای که هیچ داوطلبی به دلیل دشواری‌های معیشتی از آموزش‌های باکیفیت محروم نمانَد.
. بهره‌گیری از اساتید مجرّب و دانشوری که در حیطه آموزش‌های آزمونی تبحّر داشته، به‌طوری که محتواهای ارائه شده، از ابتدایی‌ترین تا پیشرفته‌ترین سطوح را شامل گردد.
برگزاری آزمون‌های آزمایشی با ارائه بودجه‌بندی آزمون‌ها به سبکی نو

هزینه ثبت شرکت درسال 99 دقیقا چقدر است؟
ثبت شرکت

ریز هزینه ی ثبت شرکت مسئولیت محدود با استفاده از خدمات موسسه ثبت کاج به صورت زیر است:

هزینه های ثبت شرکت بایستی مبتنی بر اصل صداقت و همراه با شفافیت تمام باشد. یعنی هر شرکتی که به عنوان مثال مبلغ X را برای ثبت شرکت سهامی خاص تعیین می کند بایستی تمام جزئیات این مبلغ را که در مجموع از چه خدماتی و با چه هزینه ای حاصل شده است جز به جز تشریح نمایند.

ثبت شرکت میزان
هزینه ثبت شرکت ارزان
و راهنمای ثبت علامت تجاری و ثبت برند
ثبت برند میزان
ثبت برند

شماره تماس موسسه

شماره ثبت نام(واتساپ،تلگرام)

شماره پشتیبانی(واتساپ،تلگرام)

راهنمای خرید از سایت

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:60)
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com